Охорона будинків і котеджів

Нам довіряють найдорожче!

men

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ?

Залиште заявку і наш співробітник зв'яжеться з Вами в найближчі 30 хвилин! Це безкоштовна послуга, яка ні до чого не зобов'язує, але дозволяє отримати відповіді на всі питання від кваліфікованого фахівця


arrow

Охорона будинків і котеджів

Мій дім – моя фортеця!

Так чи інакше ми лишаємо наші домівки рушаючи на роботи або у відпустку і вертаючись додому менш за все ми бажаємо бачити зламані замки на дверях та зникнення улюбленних речей, грошей, дорогоцінностей тощо. У Вас можє бути найдорожча вхідна дверь із найсучаснішим замком, але для досвідченного злодія це не є проблемою.

Фізична охорона Вашого будинка забезпечить 100% цілісність Вашого майна, будинку, дачі. Не залишайте злодіям жодного шансу – звертайтеся в охоронне агентство “ІМПЕРІЯ”!

Охоронне агентство “ІМПЕРІЯ” надає повний спектр послуг з охорони приватних будинків, дач, котеджів. Наші фахівці підберуть Вам необхідний комплекс заходів щодо забезпечення збереження Вашого майна.

Вартість наших послуг починається з 60 грн./годину (при добовому пості). До Ваших послуг багаторічний досвід наших співробітників, відмінна матеріально-технічна база нашого агентства, а також гнучкі умови співпраці! Ми завжди йдемо назустріч побажанням наших клієнтів!

Залишилися питання? Просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і отримаєте розгорнуту консультацію щодо послуг і розцінок охоронного агентства ІМПЕРІЯ в Харкові.

Залишити заявку: https://imperia-security.com.ua
Написати нам: imperia.guard@gmail.com
Зателефонувати: +38 (068) 510-99-19, +38 (050) 510-99-19

Контакти
Імперія Охоронне агенство

  • Поштова адреса:

  • 61054, м. Харків

  • вул. Академіка Павлова 271

Заявка на послугу

Ми відповімо на Ваше повідомлення протягом 30 хвилин!


arrow