Охорона складського приміщення, бази у Харкові

Нам довіряють найдорожче!

men

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ?

Залиште заявку і наш співробітник зв'яжеться з Вами в найближчі 30 хвилин! Це безкоштовна послуга, яка ні до чого не зобов'язує, але дозволяє отримати відповіді на всі питання від кваліфікованого фахівця


arrow

Охорона складського приміщення, бази

Охорона складського приміщення, бази

Одним з напрямків діяльності охоронного агентства “ІМПЕРІЯ” є надання послуг з охорони складських приміщень, баз, логiстичних центрiв.

Склади та складські приміщення, за визначенням, є об’єктами погроз (розкрадань товарно-матеріальних цінностей, пошкодження товарів, пожеж, затоплень і т.д.), в зв’язку з чим охорона складу є однією з найбільш пріоритетних завдань будь-якої організації.

Також слід враховувати і те, що складські приміщення в силу ряду об’єктивних причин відносяться до числа складних для охорони об’єктів. Це велика площа, наявність декількох споруд і розвантажувально-навантажувальних зон, їх знаходження на периферії і т.д.

Недостатньо просто контролювати територію, потрібно забезпечити її комплексне управління, а це можливо лише тоді, коли організована професійна безпеку складських приміщень, яку своїм клієнтам і надає охоронне агентство «Імперія». Контроль і безпека кожної деталі і на кожному етапі Приймаючи замовлення на створення системи безпеки складу, невід’ємною частиною якої є охорона складських приміщень, наше агентство комплексно підходить до вирішення питання, послідовно здійснюючи: аналіз ділянки роботи і планування охорони; організацію фізичної охорони і монтаж охоронного обладнання; тестування охоронного обладнання; введення його в експлуатацію; контроль функціональності обладнання.

Правильно організована охорона складів дозволяє нам ефективно вирішувати такі завдання: контроль доступу до складських приміщень і на територію складу; організацію переміщення транспортних засобів, людей та матеріальних цінностей; здійснення відеоспостереження як на складі, так і на території; запобігання розкрадань майна; попередження загорянь та інших надзвичайних ситуацій. фізична охорона

Забезпечуючи охорону об’єкта, агентство «Імперія» повністю вирішує питання фізичної безпеки складів шляхом організації: контрольно-пропускних пунктів; стаціонарних постів; патрулювання території. Займаються цим спеціально навчені співробітники. Технічне забезпечення охорони

Що використовується охоронне устаткування – найважливіша частина забезпечення безпеки об’єкта, що включає: автоматизацію контролю в’їзду-виїзду та проходу людей; систему шлагбаумів установку системи відеоспостереження; датчики руху; сигналізацію оповіщення (тривожна кнопка); датчики руху; сигналізацію в разі загоряння, задимлення тощо.

Саме комплексне рішення забезпечення охорони, що надається нашим агентством, дозволяє нам гарантувати цілісність і збереження товарів і складських приміщень.

Наші переваги:

Пропонуючи послугу охорони складів і складських приміщень, ми забезпечуємо: Індивідуальний підхід до кожного клієнта; доступні ціни на послуги; гарантію безпеки товарно-матеріальних цінностей (знання і досвід наших фахівців дозволяють агентству вирішувати питання забезпечення охорони будь-якого об’єкта); своєчасне реагування на зміну завдань з охорони складів; ефективну взаємодію з правоохоронними та іншими структурами. Ми дорожимо своїм реноме надійного партнера в справі безпеки, через що наші послуги – це гарантований результат, що підтверджується і відгуками клієнтів нашого агентства. І кращої реклами годі й шукати!

 


Вартість наших послуг починається з 54 грн./годину (при добовому пості). До Ваших послуг багаторічний досвід наших співробітників, відмінна матеріально-технічна база нашого агентства, а також гнучкі умови співпраці! Ми завжди йдемо назустріч побажанням наших клієнтів!
Залишилися питання? Просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і отримаєте розгорнуту консультацію щодо послуг і розцінок охоронного агентства ІМПЕРІЯ в Харкові.

 

Залишити заявку: https://imperia-security.com.ua
Написати нам: imperia.guard@gmail.com

Зателефонувати: +38 (068) 510-99-19, +38 (050) 510-99-19

Контакти
Імперія Охоронне агенство

  • Поштова адреса:

  • 61054, м. Харків

  • вул. Академіка Павлова 271

Заявка на послугу

Ми відповімо на Ваше повідомлення протягом 30 хвилин!


arrow