Охорона багатоквартирного будинку

Нам довіряють найдорожче!

men

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ?

Залиште заявку і наш співробітник зв'яжеться з Вами в найближчі 30 хвилин! Це безкоштовна послуга, яка ні до чого не зобов'язує, але дозволяє отримати відповіді на всі питання від кваліфікованого фахівця


arrow

Охорона багатоквартирного будинку

Кожен з нас прагне убезпечити своє житло і власність від зазіхань зловмисників. Крім безпосередньо Вашої власної квартири зловмисники можуть покласти око на матеріальні цінності, що знаходяться поза Вашою квартирою. Це ліфтове обладнання, труби опалення, проводка тощо.

 

 

Не варто забувати і про збереження інших елементів сучасних багатоквартирних будинків, таких як: паркінг, дитячий майданчик, спорт зали, бит. приміщення. Крім безпосередньо заволодіння власністю, варто пам’ятати і про банальний вандалізм. Всі ми не раз стикалися із розбитими вікнами у під’їздах, розмальованими стінами і зіпсованими ліфтами.

 

 

Якраз фізична охорона багатоквартирного будинку в Харкові і Україні є однією з основних послуг, що надаються охоронним агентством “ІМПЕРІЯ”. Фахівці нашого агентства мають багаторічний досвід подібної діяльності, стоять на охороні величезних сучасних багатоквартирних комплексів і готові забезпечити повне збереження Вашої квартири в тому числі і майна Вашого будинку вцілому.

 

 

Отримати розширену консультацію щодо охорони багатоквартирного будинку Ви можете зв’язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом. Наші фахівці підберуть оптимальну схему охорони Вашого будинку з урахуванням побажань всіх мешканців. Пам’ятайте: порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих! Не варто сподівається на авось, візьміть контроль над власною безпекою в свої руки!.

 

Залишити заявку: https://imperia-security.com.ua
Написати нам: imperia.guard@gmail.com

Зателефонувати: +38 (068) 510-99-19, +38 (050) 510-99-19

Контакти
Імперія Охоронне агенство

  • Поштова адреса:

  • 61054, м. Харків

  • вул. Академіка Павлова 271

Заявка на послугу

Ми відповімо на Ваше повідомлення протягом 30 хвилин!


arrow